11 חברי כנסת במכתב בהול לשר הבריאות – 26 אפריל 2024

תודה לח"כ ישראל גם מהקואליציה וגם מהאופוזיציה המבינים את המורכבויות, כל הכבוד לכל ח"כ שתמכו ואילו שלא הספיקו להגיש בעקבות דחיפות הפניה – מעודד לראות נבחרי ציבור מצטרפים לעוד עשרות מדינות המבינות את המורכבויות בהסכמים הללו ומגינים על האינטרסים של המדינה ושל האזרחים – בריאות ראש סדר העדיפות, יחסים בינ"ל – נפלא, אבל הסכמים המאפשרים לסוכנות של האו"ם להיות גוף שיקדם רגולציות בישראל עם סמכויות מעל לממשלה ומעל הכנסת גם בזמן רגיל וגם בזמן חירום – לא יעלה על הדעת. ח"כ נוספים המקדמים דיון דחוף בכנסת בנושא
מעריב:
פנייה דחופה לנתניהו וכ"ץ: "למנוע מתן סמכויות לארגון הבריאות העולמי" | פרסום ראשון
11 חברי כנסת מסיעות הקואליציה פנו אמש (רביעי) במכתב בהול אל שר הבריאות, אוריאל בוסו, שר החוץ, ישראל כ"ץ, וראש הממשלה, בנימין נתניהו, בקריאה לעצור תיקון בתקנות הבריאות העולמיות שאמורות להיכנס לתוקף ביום שישי הקרוב ושמשמעותן, לטענתם, פגיעה בריבונותה של מדינת ישראל. המכתב מסביר את הנקודות שעשויות להקנות לארגון הבריאות העולמי (WHO) סמכויות רחבות ללא הסכמה פרלמנטרית או ממשלתית מוקדמת. המכתב מבקש למנוע את אישור התקנות שיכולות לאפשר לארגון הבריאות העולמי, WHO להתערב במדיניות הפנים והחוץ של המדינות חברות בלי הצבעה רשמית ובלי תהליך ערעור על החלטות.חברי הכנסת שחתמו על המכתב הם: אריאל קלנר (הליכוד), ששון גואטה (הליכוד) ,אוהד טל (הציונות הדתית), טלי גוטליב (הליכוד), מיכל וולדיגר (הציונות הדתית), משה סולומון (הציונות הדתית), צגה מלקו (הליכוד), לימור סון הר מלך (עוצמה יהודית), אושר שקלים (הליכוד), דן אילוז (הליכוד), בועז ביסמוט (הליכוד). אליהם צפויים להצטרף ח״כים נוספים אשר לא הספיקו להצטרף עד להוצאת המכתב.
תודה מיוחדת לרבים ובינהם: נגה ארבל, היידי מוזס, עו"ד אלפרד שוורץ, ד"ר יעל שטיין, שמואל שעיה, עו"ד אירית ינקוביץ, הגר שפריר, זמר ס"ט, יעל שדה, איילת יונס, עו"ד יסמין מזרחי, נלי, מיכל, אברהם, אורית קצין, גדי יברקן, ולח"כ ולצוותי לשכתם ממפלגות הקואליציה וממפלגות האופוזיציה הפועלים בנושא ומגינים על ריבונות ישראל וריבונות האזרחים.

חיפוש באתר

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
לוח אירועים

הישארו מעודכנים

חיתמו על מכתב ההתנגדות עכשיו! לפני שיהיה מאוחר מדי!

מאז מאי 2022 מתקיים הרחק מעיני התקשורת והמצלמות תהליך מדאיג של עדכון תקנות הבריאות הבינלאומיות מטעם ארגון הבריאות העולמי (WHO), ארגון שממומן בכבדות ע"י חברות פארמה ובעלי אינטרסים זרים.

התיקונים הללו מעמידים בסכנה אמיתית את ריבונותה של מדינת ישראל.
בראשן ה -WHO יהפוך מגוף מייעץ ל-גוף מחוקק! (סעיף 1 בתקנות) 

זאת ועוד, לא רק שהריבונות נמצאת בסכנה, אלא שישראל, בשיתוף פעולה עם מרוקו, מובילות את תהליך עדכון התקנות והצמדתן לאמנה שתקנה סמכות בלתי מוגבלת ל-WHO להכריז על מצבי חירום, גם פוטנציאליים  ועל נקיטת צעדים מחייבים, גם בהיעדר סכנה בריאותית ממשית.
וללא שיקול דעתן של המדינות החתומות.

בחתימתך הנך מביע/ה התנגדות וסירוב להעברת ריבונות מדינת ישראל לארגון הבריאות העולמי.

מידע נוסף ומפורט באתר.

0
חברים כבר חתמו, מה איתך?

חברים יקרים - ביום ראשון הקרוב הולך להיות מפגש נדיר. נראיין את

לארה מלבנון

לייב נדיר מלבנון!
לארה, בלוגרית ופעילה חברתית,
תספר לנו איך מתמודדים בלבנון
מול ה WHO,
על קריסת הממשלה והבנקים
 יום ראשון 13.8 ב-21:00 

ג'יימס רוגוסקי (ארה"ב) יצטרף אלינו בחלקה השני של השיחה
למספר עדכונים חשובים.

מוזמנים לשתף את מי שאוהבים,
 גם חברים מחו"ל.
המפגש באנגלית עם תרגום לעברית בצ'ט

קישור יפורסם בקבוצה מטה

חברים יקרים - ביום ראשון הקרוב הולך להיות מפגש נדיר. נראיין את

לארה מלבנון

לייב נדיר מלבנון
לארה תספר לנו על: איך בלבנון מתמודדים מול ה-WHO על הקריסה של הממשל והבנקים – מפגש נדיר שלא כדאי לפספס עם אישה אדירה ומעוררת השראה!!

עוד פרטים בקרוב, תשריינו ביומן את יום ראשון 13.8 ב-21:00 יהיה מרתק!

גם ג'יימס רוגוסקי (ארה"ב) שחיבר בינינו ללארה יצטרף לכמה עדכונים – כדאי לא לפספס,

מוזמנים לשתף את מי שאוהבים, גם חברים מחו"ל – המפגש באנגלית עם תרגום לעברית בצ'ט

קישור ישותף ב-
https://chat.whatsapp.com/CHv8HeHylpKBg70X9NvYJP

שבת שלום, סופ"ש מרענן🌷🌼🌿 בברכה, צוות ההתארגנות

דילוג לתוכן